Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Thé Tjong-Khing Ondanks zijn vele bekroningen is over de beroemde Haarlemse illustrator Thé Tjong-Khing (Purworedjo, Indonesië, 1933) nooit een overzichtswerk verschenen, ... »
Een kleine geschiedenis van de mens door dierenogen <p>Vanaf het allervroegste begin loopt er een spoor van dieren door onze geschiedenis. Ze zagen de eerste mens in Afrika. Ze renden voor hun leven toen hij e... »
Maximiliaan Modderman geeft een feestje <p>Maximiliaan Modderman is alleen thuis en organiseert een feest voor zijn speelgoedbeesten. Met taart!</p> <p>Het wordt een wild feest. En een vies feest. ... »
Van wie is die staart? <p>'Van wie is die staart?' is onderdeel van een prachtige serie peuterboekjes van Joukje Akveld. In elk deel wordt steeds de vraag gesteld: wie of wat hoort... »
Hee, krokodil <p>Als je leest over wat je écht interessant vindt, kun je lezen voordat je het weet. Weetjes over je favoriete onderwerpen heb je nooit genoeg.
<br /... »
Olle wist zeker dat hij geen bril nodig had Olle weet het zeker: hij heeft géén bril nodig.Juf, zus, papa en mama denken daar anders over.Maar Olle verkiest zijn eigen avontuurlijke kijk op de wereld... »
Uk, Eek & Ok Uk, Eek en Ok vormen samen een familie van drie. Opa Ok verstopt elk jaar vlak voor de winter nootjes, en af en toe een kastanje en een dennenappel. Ook eekh... »
Meneer Hummeling zoekt een vrouw Eigenlijk weet meneer Hummeling niet waarom hij geen vrouw heeft. Zijn buurman heeft een knobbelneus, zijn vriend draagt graag bloemetjes en zijn broer heeft... »