Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
ABC Dragt <i>Ver weg, in een land waar de zon altijd schijnt, woonde eens een meisje. Ze hield van fietsen, van met losse handen de berg afroetsjen. Van luisteren naar... »
BAM! Ik lees: Ai, een haai <p>Als je leest over wat je écht interessant vindt, kun je lezen voordat je het weet. Weetjes over je favoriete onderwerpen heb je nooit genoeg.
<br /... »
Van wie is die sok? <p>'Van wie is die sok?' is een prachtdeel in de mooie peuterserie van Joukje Akveld. Van welk sprookjesfiguur is die laars, die jurk en dat schelpen-behaatj... »
De bal <p>'De bal' is een slim verhaaltje aan de hand van enkele bekende emoties van de auteur van het Prentenboek van het Jaar 2023 Joukje Akveld en illustrator My... »
Olle wist zeker dat hij geen bril nodig had Of ze nu onderweg zijn met de auto, de boot of de trein, Olles grote zus verveelt zich altijd. Olle begrijpt daar niets van – er is juist zoveel te zien! S... »
Het Gottmer prenten(doe)boek Een origineel doeboek van maar liefst 96 bladzijden waarin alle helden uit de prentenboeken van Gottmer een plaatsje hebben gevonden. Nu eens niet de eeuwige... »
Van wie is dat huis? 'Van wie is dat huis?' is het tweede deel van een nieuwe serie peuterboekjes van Joukje Akveld. In elk deel wordt steeds de vraag gesteld: wie of wat hoort h... »