Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rot fruit In een winkelpand stuit Luk Borré op een gruwelijke moord. De identificatie van het aan stukken gehakt lichaam verloopt moeizaam. Terwijl zijn echtgenote Re... »
Laatste halte: lippensville 'Meeuwen vormen vinkjes boven appartementscomplexen als gesloten oesters. Met al hun luiken dicht, ademen de gebouwen afwezigheid, blindheid. Mensen betalen ... »
Besloten stad Maart 2020, COVID-19 lockdown.Cafés, restaurants en niet-essentiële winkels gaan dicht. De lessen in de scholen worden opgeschort, alle culturele en sporti... »
Rot fruit In een winkelpand stuit Luk Borré op een gruwelijke moord. De identificatie van het aan stukken gehakt lichaam verloopt moeizaam. Terwijl zijn echtgenote Re... »
Cafés, restaurants en niet-essentiële winkels gaan dicht. De lessen in de scholen worden opgeschort, alle culture... »
Het tweede skelet Wanneer in aanvulzand een menselijk skelet wordt aangetroffen, blijkt de grond van de Knokse Place m’as-tu vu te zijn afgegraven. Inspecteur Daniël Pister... »
De man die niet van vrouwen hield De Knokse brigade vermoedt dat een man zijn vrouw uit de weg heeft geruimd en inspecteur Luk Borré doktert een originele manier uit om dat te bewijzen. Daar... »
Rijke mensen sterven niet Een dode migrant heeft een foto in de hand. Op de achterkant staat: ‘Rijke mensen sterven niet.’ De identificatie verloopt moeizaam. Hoe kwam de man aan ... »