Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Want van U is het koninkrijk Veel christenen vinden het moeilijk om tijd te vinden voor het lezen van de Bijbel. Dit boek is een hulpmiddel om elke dag even tijd te nemen om bij Je... »
Als uw woorden opengaan mediterend bijbellezen. Veel christenen verlangen ernaar om persoonlijk Bijbel te lezen. Want de... »
De ontmoeting Praktische handreikingenVoor een persoonlijke retraiteSpirituele meditatiesEcht even tot rust komen en een ontmoeting zoeken met de Heer. Velen verlangen ern... »
Samen luisteren in de stilte Lectio divina is een manier van bijbellezen die al sinds de vroegste monniken wordt beoefend en die gepaard gaat met stilte en meditatie. Het doel is om dich... »
De ontmoeting Echt even tot rust komen en een ontmoeting zoeken met de Heer. Velen verlangen ernaar maar merken dat het er maar niet van komt. Ze twijfelen of een retraite... »
Verlangen naar het goede leven Kerk zijn in de 21e eeuw. Hoe doen we dat? Dit boek kiest voor een vernieuwende insteek die tegelijk vertrouwd is omdat Woordverkondiging, doop en avondmaal ... »