Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Retour Rantepao Wouter en Ine hebben dertig jaar geleden de keuze gemaakt om met hun dochtertje Mirjam naar Rantepao, Indonesië, te vertrekken, de zending in. Na een dramat... »
Vogelvlucht Matthy heeft op het laatste moment haar vlucht naar Jakarta gecanceld. Haar vriendin en reisgenoot Annis begrijpt heel goed dat Matthy haar relatie met Swede... »
Verdwalen en thuiskomen Juist in de donkere wintermaanden en rond het Kerstfeest, als het leven zich terugtrekt binnen de warmte van het huis, gaan we op zoek naar verhalen die vert... »
Weer en wind <p><em>Weer en wind</em> van Joke Verweerd is een ontroerende verhaalbundel met de mooiste verhalen uit Jokes schrijverscarrière én een aantal nieuwe verha... »
Uitgesproken een bundel voor mensen, die zich uitspreken voor God »
Permissie Na bijna vijftig jaar zijn de herinneringen aan de oorlogsjaren en de Bersiatijd voor Chris en Moesina Breur van Haagoort nog niet weg. Integendeel. Hoewel z... »
Toeval bestaat niet Natuurlijk is er voor elke dag wel een bijbeltekst te 'vinden', maar in dit bijzondere dagboek gaat het om 'krijgen'. Elke dag kun je blindelings een kaartje... »
Achtergebleven Wanneer je achterblijft na het wegvallen van iemand die je zeer lief was, kan het leven als een hoge berg voor je liggen. Je ziet er tegenop om op weg te gaa... »