Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het hemelhuis De bijna elfjarige Jommeke beleeft samen met zijn vrienden Flip de papegaai Filiberke en zijn hond Pekkie de tweeling Rozemieke Annemieke en hun aap Choco e... »
Juffrouw Perlefinneke De bijna elfjarige Jommeke beleeft samen met zijn vrienden Flip de papegaai Filiberke en zijn hond Pekkie de tweeling Rozemieke Annemieke en hun aap Choco e... »
De koningin van Kachar el Nachar De bijna elfjarige Jommeke beleeft samen met zijn vrienden Flip de papegaai Filiberke en zijn hond Pekkie de tweeling Rozemieke Annemieke en hun aap Choco e... »
De rare doedelzak De bijna elfjarige Jommeke beleeft samen met zijn vrienden Flip de papegaai Filiberke en zijn hond Pekkie de tweeling Rozemieke Annemieke en hun aap Choco e... »
De vlucht van Bella Jommeke zoekt Bella nog eens op. Als hij terug huiswaarts keert volgt Bella hem. Marie is niet helemaal akkoord met de aanwezigheid van de koe. Jommeke trekt... »