Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Waarom zou je de klassieken lezen ‘Waarom zou je de klassieken lezen?’ Het enige dat daarvoor spreekt, zegt Italo Calvino in deze gelijknamige verzameling essays die in 1991 voor het eers... »
De onzichtbare steden In De onzichtbare steden brengt Marco Polo verslag uit van zijn reizen aan de machtige Kublai Kan, keizer der Tataren. Al snel beseft de keizer echter dat he... »
Waarom zou je de klassieken lezen Het enige dat daarvoor spreekt, zegt Calvino in deze vezameling essays die in 1991 voor het eerst vescheen, is dat het lezen van de klassieken beter is dan z... »
Zes memo's voor het volgende millennium Aan de vooravond van zijn vertrek naar Harvard, waar hij een serie colleges zou geven, stierf Italo Calvino. De Zes memo’s voor het volgende millennium war... »
Italiaanse sprookjes <p>Ieder volk heeft zijn eigen schat aan sprookjes en sagen. De motieven vindt men vaak terug in de sprookjes van andere volken, de uitwerking is telkens typ... »
Waarom zou je de klassieken lezen ‘Waarom zou je de klassieken lezen?’ Het enige dat daarvoor spreekt, zegt Italo Calvino in deze gelijknamige verzameling essays die in 1991 voor het eers... »