Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hun beloofde land In Hun beloofde land vertelt Ian Buruma het verhaal van zijn grootouders Bernard Schlesinger en Winifred Regensburg, de in Londen geboren kinderen van Duits-... »
In de schaduw van het kwaad Vanaf het moment dat Ian Buruma als dertienjarige over de veroordeling van de beruchte SS-functionaris Adolf Eichmann las, heeft het kwaad als fenomeen hem n... »
Anglomanie Ian Buruma is gefascineerd door alles wat Engels is of met Engeland te maken heeft. In Anglomanie schrijft hij vooral over de plaats die Engeland in Europa i... »
Het Churchillcomplex Ian Buruma’s nieuwste boek: ‘Het Churchillcomplex’. In 1945 werd West-Europa bevrijd door de Engelsen en de Noord-Amerikanen. Het VK en de VS waren too... »
Bad Elements Chinese Rebels from LA to Beijing. Ian Buruma approaches China through the stories of its dissidents:... »
Occidentalisme Volgens Ian Buruma en Avishai Margalit is het gevaarlijk dat deze vraag hier nooit wordt gesteld. Ze beargumenteren dat de oorsprong van alle schadelijke ste... »