Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
1945 Van jongs af aan hoorde Ian Buruma de verhalen van zijn vader over ‘de oorlog’. Er waren ernstiger verhalen, al was het zijne erg genoeg. Hij was onderge... »
1945 Hoe zet je een beschaving weer in elkaar?Van jongs af aan hoorde Ian Buruma de verhalen van zijn vader over `de oorlog . Er waren ernstiger verhalen, al was ... »
Slechte elementen In 'Slechte elementen' beschouwt Ian Buruma China met de ogen van haar meest kritische zonen en dochters: de dissidenten en rebellen. Hoe kijken zij naar het... »
Na de moord in Amsterdam In ‘Na de moord in Amsterdam’ keert Ian Buruma zeventien jaar na de moord op Theo van Gogh terug naar de ‘plaats delict’ en vraagt zich af wat er ver... »
Bad Elements Chinese Rebels from LA to Beijing. Ian Buruma approaches China through the stories of its dissidents:... »
Eutopia we weten waar we vandaan komen, maar niet waar we heen gaan. Eutopia. »
Tokio mon amour ‘Tokio mon amour’ van Ian Buruma is het portret van de schrijver als jonge man en van Tokio, de stad die hem mede vormde. Toen Buruma in 1975 aankwam in ... »
Anglomanie In Anglomanie schrijft Ian Buruma over de plaats die Engeland in Europa inneemt. Buruma is gefascineerd door alles wat Engels is of met Engeland te maken hee... »