Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ik ken jou <p>In oktober 2015 schreven <i>AD</i> en Lebowski Publishers een verhalenwedstrijd uit rondom het thema 'dementie'. Uit meer dan 1000 inzendingen werden de ... »
Over vaders en zonen Ontroerend en beklemmend beschrijft Hugo Borst het lijden van Joop van Basten in de periode waarin zijn zoon Marco met afkeuring wordt bedreigd. Met Coen Mou... »
Ma Hugo Borst over zijn dementerende moederMa zit hier nu drie weken en elke dag is het raak. Liever zou ik eventjes niet meer gaan. ‘Het is hier verschrikkel... »
Kappen Zijn liefde voor het voetbal is enorm. Maar het drukst heeft Hugo Borst (Rotterdam, 1962) het toch al jaren met zijn kruistocht tegen foute figuren en verkee... »
Oh vader en moeder, als u mij eens zoo zag' Dagboeknotitie: `Weer aan het werk. Half afgevroren voeten en handen. In een loopgraaf met pikhouweel en met water doorweekte grond. Oh, vader en moeder, als... »
Ma <p><i>Ma zit hier nu drie weken en elke dag is het raak. Liever zou ik eventjes niet meer gaan.</i><i>
'Het is hier verschrikkelijk,' zegt ze.
Dan zwijgt ze.... »
O, Louis In deze nieuwe, geactualiseerde versie van O Louis analyseert Hugo Borst op originele en onthullende wijze zijn jarenlange obsessie met Louis van Gaal. Hij a... »
Het beest in ons Niet zomaar een monoloog, maar een actueel betoog. Een ik-verhaal waarin elk dier iets vertelt over wat wij mensen van hen kunnen leren: een relevant inzicht... »
Ach, moedertje <p>De moeder van Hugo Borst lijdt sinds enkele jaren aan de ziekte van Alzheimer en woont inmiddels op een gesloten afdeling in het Verpleeghuis. In <i>Ach, ... »