Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Jump 6 Naast de vele humoristische strips in deze uitgave ook een exclusief stripinterview met freerunningkampioene Noa. Ze ziet er niet alleen heel cool uit, maar ... »
De Engelsen komen Luxe heruitgave van de Ruyter 1 in zeer beperkte oplage »
Jump 11 Jump 11 staat in het teken van Lucky Luke! Hij is stoer, hij is snel (duh) en hij is grappig. Bijna net zo grappig als zijn paard, Jolly JUMPer. In dit numme... »
Uuterwaerdt Barones Theresa Dingsgrave-Borchave van Wavel bereidt zich voor op de jaarlijkse familiedag. Zij kan niet vermoeden dat geschiedenis student Herald Berkhout,... »
Jump 14 Naast de allerbeste strips staat er in deze Jump een exclusief interview met Michiel Hoving, de bedenker, de maker én de stem van tekenfilmster Varkentje Ru... »
StripGlossy 29 Eerder verscheen de StripGlossy – het grootste 16+stripblad van Nederland – al met een doorloopcover en nu verschijnt de StripGlossy als één groot kwar... »
Rembrandt This is a survey of the life and times of Rembrandt van Rijn. From his precocious early work in his native Leyden to his emotional late work and his immense ... »