Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Engelsen komen De Nederlandse zeeheld Michiel Adriaenszoon De Ruyter leefde van 1607 tot 1676. Hele boeken zijn er over hem volgeschreven. Dit boek is het zoveelste in een... »
Jump 11 Jump 11 staat in het teken van Lucky Luke! Hij is stoer, hij is snel (duh) en hij is grappig. Bijna net zo grappig als zijn paard, Jolly JUMPer. In dit numme... »
Jump 14 Naast de allerbeste strips staat er in deze Jump een exclusief interview met Michiel Hoving, de bedenker, de maker én de stem van tekenfilmster Varkentje Ru... »
Betoverd! Kort & Triest (eerder verschenen in onder andere stripblad EPPO en jongerenkrant 7Days) is een gagstrip rond allerlei sprookjesthema's. Roodkapje, Sneeuwwitj... »
StripGlossy 29 Eerder verscheen de StripGlossy – het grootste 16+stripblad van Nederland – al met een doorloopcover en nu verschijnt de StripGlossy als één groot kwar... »
De Engelsen komen Luxe heruitgave van de Ruyter 1 in zeer beperkte oplage »
Uuterwaerdt Barones Theresa Dingsgrave-Borchave van Wavel bereidt zich voor op de jaarlijkse familiedag. Zij kan niet vermoeden dat geschiedenis student Herald Berkhout,... »