Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Bumba Wanneer is je verjaardag een superleuke dag? Als plots Bumba op je feestje verschijnt.... Vraag dat maar aan Lars en Liesje. Duik je mee in het verhaal van ... »
De Smurfen vriendenboek Welke Smurf vind jij de leukste? Hoe zou jij eruit zien als Smurf? Laat je vrienden dit boekje invullen en kom het allemaal te weten! »
Nachtwacht : leesboek - the movie De bewoners van Schemermeer maken zich op voor een groot dorpsfeest. Vladimir, Wilko en Keelin hebben extra reden tot feest, want hun vriend en mentor Vega m... »
K3 design studio Ben jij ook zo een creatieve knutselaar die altijd in de weer is met schaar en potloden? En ben je bovendien gek op mode? En ook nog 'ns een K3 fan? Dan is d... »
Kosmoo, de bionische superhond Zijn er dieven op pad? Hebben buitenaardse wezens iemand ontvoerd? Robbe, Ellis en Kosmoo zoeken het uit! Pak dit spannende boek beet en ga met onze helden m... »
Babilu naar de dokter Wat is er, Babilu? Je kijkt zo sip. Waarom wil je niet spelen? Hé, er staan rode vlekjes op je gezicht. 'Jij moet naar de dokter,' zegt Bumba. Stap mee in d... »