Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De elfenburcht Net als De knoop van IJsland, een geliefd boek onder IJslandgangers, is De elfenburcht een reisroman over dit noordelijke eiland. Op het eerste gezicht is er... »
Boom in een winters bos In Boom in een winters bos vertelt Gerrit Jan Zwier over elfjes, hunebedden en landschappen. Als oudere jongere verdiepte Scandikenner Gerrit Jan Zwier zich ... »
Holland In het fotoboek Holland slaagt Martin Kers er opnieuw in ons te verassen met een andere kijk op Nederland. Een willekeurig portret van Nederland toont natuur... »
Op de Schotse toer Op de Schotse toer van Gerrit Jan Zwier zingt niet alleen de lof van het hoogland, het laagland en de eilanden, maar geeft ook een indringend beeld van het r... »
Altijd Lapland Lapland strekt zich uit over het noordelijkste deel van Noorwegen, Zweden, Finland en Rusland. Het gebied is in verschillende opzichten fascinerend: de ruimt... »
De wandelaar als pelgrim <br/>De wandelaar als pelgrim bevat een reeks gesprekken met wandelaars die vanuit verschillende vertrekpunten - waaronder de Jacobuskerk in het Groningse U... »