Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hoe schrijf ik een bestseller? "Het is mij allemaal te braaf en te padvinderachtig. Maak het spannender, is mijn advies. Koester bijvoorbeeld eens de ambitie een erotisch wandelverhaal te ... »
Land van grote eenzaamheid IJsland is een land dat altijd tot de verbeelding heeft gesproken, zeker tot die van Nederlanders. In vroeger dagen berichtten alleen vissers en walvisvaarde... »
De omweg naar Paaseiland In eerder werk schetste Gerrit Jan Zwier een beeld van Patagonië en een hele reeks spectaculaire eilanden in diep zuidelijke wateren, zoals Zuid-Georgië, B... »
Op zoek naar lezers Reisboeken en dagboeken behoren tot mijn favoriete literaire genres. Op zoek naar lezers is een dagboek waarin het reizen een belangrijke plaats inneemt.Het ... »
Mijn Drenthe Drenthe werd lange tijd als een onherbergzaam gebied beschouwd, een uithoek vol mysterieuze keienbouwsels die op de eindeloze heide de tand des tijds doorsto... »
Nooit hier, altijd daar Big Hurrah Creek, Cape Onion, Dutch Harbor en Trois Pistoles klinken als namen op een schatgraverskaart. Dit boek is een reis langs buitenposten in Noord-Ame... »
Vijftig tinten groen Na veertig jaar schoffelen en snoeien in de tuin der letteren keert Gerrit Jan Zwier in ‘Vijftig tinten groen’ terug naar een van zijn oudste liefdes: Ie... »
Reis naar het spiegelpaleis Het nieuwste boek van Gerrit Jan Zwier is ‘Reis naar het spiegelpaleis’. Al eeuwenlang vertrouwen reizigers hun ervaringen aan het papier toe. Soms hebbe... »