Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De genealogie van de moraal In <i>De genealogie van de moraal</i> keert Nietzsche terug naar een genre dat hij na <i>De geboorte van de tragedie</i> en <i>Oneigentijdse beschouwingen</i... »
De vrolijke wetenschap De vrolijke wetenschap (1882) is het sleutelwerk in het oeuvre van<br/>Friedrich Nietzsche, waarin hij zich manifesteert als psycholoog, cultuurcriticus, dic... »
Oneigentijdse beschouwingen Cultuur, geschiedenis, filosofie en muziek, die vier grote thema s grijpt Nietzsche in Oneigentijdse beschouwingen (1873-1876) successievelijk aan om zichzel... »
Het dionysische wereldbeeld Deze twee vroege teksten vormen de kiem waaruit Nietzsches hele oeuvre zich ontwikkelde. In De filosofie in het tragische tijdperk van de Grieken stelt Nietz... »
Nagelaten fragmenten <p><strong>De <em>Nachlass</em> is als een atelier, een werkplaats of een laboratorium, waar je de denker en schrijver Nietzsche tijdens zijn arbeid gadeslaa... »
Het geval Wagner In Het geval Wagner zijn twee polemieken gebundeld die de filosoof in zijn laatste scheppingsperiode schreef over een thema dat hem levenslang bezighield: de... »
Oarekant goed en kwea Oarekant goed en kwea is it twadde boek dat tkomt yn de rige Nietzscheoersettingen. De fertsjinste fan dit boek is dat it de westerske minske bewust makket f... »