Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Römertopf Een römertopf is superhandig. In principe doe je alle ingrediënten in de römertopf en laat je de oven het werk verder doen. Je hebt je handen vrij voor an... »
Snoep Boekcadeaubox® Mmm Snoep! Net als koekjes zijn ook zelfgemaakte snoepjes altijd het lekkerst! Zelf snoep maken, met of zonder kinderen, is niet alleen ontze... »
Cadeaupakket Hot BBQ Hot BBQ-box! <br/>Mannen laten zich doorgaans niet zo gelden bij het dagelijkse werk in de keuken. Maar zet ze achter een barbecue of grill, dan zijn ze he... »
Cakepops Een nieuwe hype of een blijvertje? Waarschijnlijk het laatste want cake pops met al zijn varianten zijn gewoon super leuk om te maken en ook nog eens erg lek... »
De teppanyaki bakplaat In korte tijd is de teppanyaki ook in Nederland razend populair geworden. De teppanyaki is niet alleen uiterst veelzijdig, maar ook licht en gezond. Je hoeft... »
Licht Kook ook Licht
Lekker, makkelijk snel klaar!
Ingredi en overal te krijgen
Alles getest: 'de recepten lukken altijd'
Van klassiek tot trendy
Naarmate we oude... »
Ik deel uit! Ik deel uit!
50keer trakteren op school
Ik deel uit! is een bijzonder traktatieboek waarin gezond en lekker trakteren centraal staat. Een Fruitcactus, Appels... »
Wokken Wokken in de Hollandsche keuken / Kaasfondue De wok kennen we vooral van het bereiden van gerechten uit de oosterse keuken. Maar met groenten en ingrediënt... »
Gezond eten uit de airfryer Cadeautip voor hem & haar!Slank het nieuwe zomerseizoen in!Gezond eten uit de airfryer: De airfryer past bij uitstek in een gezond eetpatroon. Dit nieuwe koo... »