Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Noem je dat een sport? Waar denk je aan bij sport? Aan voetbal, handbal, dammen? Dat kan. Maar let op. Dit zijn nog eens een sporten! Neem een krekel in je mond. Spuug hem de lucht... »
Bij opa Pet en oma Jet Een lief en grappig verhaaltje op rijm over Sam, die een dagje naar opa en oma gaat. Ze lezen samen boekjes, bakken koekjes en gaan naar de eendjes. Opa Pet ... »
Applaus voor mijn vinger Geïnspireerd door zijn optredens op middelbare scholen schreef Erik van Os grappige en gevoelige poëzie over thema’s die dicht bij jongeren staan. Het re... »
Mejuffrouw Muis aan de Costa del Sol Daar waren ze dan.<br/>Hotel Aquarel.<br/>Het regende, regende, regende.<br/>Het regende dat het goot.<br/>Daar zaten ze dan.<br/>Ze verveelden zich dood. »
de 25 mooiste beste leukste poeziekaarten In dit mapje verzamelden we de 25 mooiste beste en leukste poëziekaarten van Plint. Met gedichten van: Hans Andreus, Martin Bril, J.A. Deelder, Frank Eerhar... »
Kees van Dijk Een hilarisch prentenboek over een doodgewone dinosaurus met voorspellende gaven<br/><br/>Er was een dinosaurus,<br/>zijn naam was Kees van Dijk.<br/>Hij woo... »
Wee wee wee punt muis punt en el muis wil een man. ze ziet er wel eens een. maar geen een is naar haar zin. nu heeft ze een plan: ze zoekt een man per ie meel. er komt meel van vis, rat en m... »