Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De gelukvinder Hamayun zit in Havo 4 en werkt mee aan de voorstellingen van het schooltoneel. Hij schrijft een stuk over zijn eigen verleden. Over het dagelijks leven in Ka... »
Het grote Rijksmuseum luisterboek Kunst is er om naar te kijken. Natuurlijk is er bij elk schilderij een officieel – kunsthistorisch – verhaal. Zo’n verhaal kan je helpen een kunstwerk ... »
Goudvissen in doosjes (set van 5) Een prachtig stripgedicht over goudvissen van de schrijver van Stem op de Okapi, het volop bekroonde boek over ons favoriete dier. Samen met illustrator Floo... »
Kalfje, veulentje Kalfje, veulentje, net geboren. Slijm in hun bekje en ogen en oren.<br/><br/>In wondermooie realistische beelden toont schilderes Marleen Felius hoe Kalfje e... »
Superguppie krijgt kleintjes Dit is de tweede bundel met speelse, aardse, grappige en hartveroverende kinderversjes van Edward van de Vendel, vol speelse, aardse, grappige en hartverover... »
Ons derde lichaam Nadat Tycho Zeling de brutaalste zomer van zijn leven heeft meegemaakt gaat hij naar de Nationale Schrijfacademie. Hij betrekt een kamer op een studentenetal... »
Ajax kinderjaarboek Vier keer op rij kampioen van Nederland, dat lukte Ajax als eerste club van Nederland! En Ajax is vastbesloten het kampioenschap een vijfde keer te winnen I... »
Sofie en de olifanten Er logeert een gepensioneerde dierenverzorger bij de opa en oma van Sofie. Hij is nogal knorrig, maar kan wel prachtig vertellen! Sofie en haar vrienden Bill... »
Rekenen voor je leven Wat gebeurt er als een klas de saaie sommen mag vervangen door rekenlessen die met hun eigen leven te maken hebben?