Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gloei In deze bundel laat Edward van de Vendel twintig jongeren tussen de zestien en de drieëntwintig jaar aan het woord. Hun ontroerende persoonlijke verhalen ge... »
Onder de kerstboom Zestien verhalen om voor te lezen om of onder de kerstboom. Oude en nieuwe verhalen, korte en lange, vrolijke en sprookjesachtige en allemaal zijn ze prach... »
Een griezelmeisje Een fantasierijk verhaal over een meisje dat hevig naar avontuur verlangt vanaf 6 jaar. Louise vindt haar leven saai. Vroeger was ze een griezelmeisje ze dur... »
Eén miljoen vlinders - Feestelijke heruitgave op extra groot formaat- Populair geschenkboek over de liefde- Bekroond met een Zilveren GriffelOver heel veel vlinders en een schatt... »
Kleinvader Een grootvader is een groot soort vader.Een vader tegen wie je kunt opkijken.Een vader die zelfs de vader is van je vader!Mijn opa is zo'n grootvader.Iederee... »