Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ik ben er kapot van In dit boek wordt uitgelegd wanneer er sprake is van een psychotrauma, welke gevolgen dat kan hebben en welke stressreacties meestal optreden. Er wordt aanda... »
Crises, rampen en recht Preadviezen van: 1. Erwin Muller die zich concentreert op de vraag of het wenselijk, effectief, noodzakelijk en juridisch haalbaar is om de afzonderlijke be... »
Instituten van de staat Deze titel biedt u een grondige beschrijving en analyse van de instituten van de staat. Zowel de geschiedenis, het heden en de toekomst van de instituten v... »