Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Looptijd Zelfs een serieuze amateur-hardloper, zoals de hoofdpersoon van Dirk van Weeldens nieuwe boek, besteedt per week niet meer dan vijf à zes uur per week aan z... »
Het laatste jaar De zomer van het verloren WK van 2010. Het is een jaar geleden dat Davids oude vriend Brent overleed. Als jongens droomden ze ervan schrijver te worden. Ze d... »
Eltjo Herder beleeft Niet schokeffecten maar sluipende vermoedens van het onverklaarbare jagen je de stuipen op het lijf. Het innerlijke licht 1,Het innerlijke licht 2,Het innerl... »