Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dieren in nood! Mees en Merel helpen dieren in nood Dieren in nood! is het tweede deel in de 8+-dierenserie van Christine Linneweever. Mees en Merel zijn aardig gewend aan... »
Het vuur van Bajka Het unieke aan de Gouden paarden-serie is dat de boeken zijn geschreven vanuit de beleving van het paard. Juist hierdoor weet Christine Linneweever haar leze... »
Een veulen voor Rose Rose is draagmoeder op een stoeterij voor Arabische volbloeds. Ze heeft al vier veulens op de wereld gezet waarvan ze weet dat het niet haar eigen veulens zi... »
Het vuur van Bajka Het unieke aan de Gouden paarden-serie is dat de boeken zijn geschreven vanuit de beleving van het paard. Juist hierdoor weet Christine Linneweever haar leze... »
Kruimeltje en de strijd om de goudmijn In 1999 veroverde de film Kruimeltje massaal de harten van Nederland. Zowel de film als het gelijknamige boek van Chris van Abkoude waren jarenlang zeer su... »
De heimwee van Faxi Tiende deel in zeer succesvolle Gouden paarden-serie<br/><br/>Faxi en Noor zijn een gouden duo. Faxi vindt het heerlijk om samen met Noor aan wedstrijden mee... »
De droom van Fabio Christine Linneweever heeft als paardenjounalist veel kennis van paarden en weet die opnieuw te gebruiken in een aantrekkelijk een meeslepend verhaal. Haar b... »
Wexy, het spannende leven van een strijdros Scheveningen, 1813. De 16-jarige weesjongen Jan woont en werkt bij de bekende hoefsmid Hendrik Looye. Hij heeft talent met paarden en werkt hard. Wanneer Jan... »
De heimwee van Faxi Faxi en Noor zijn een gouden duo. Faxi vindt het heerlijk om samen met Noor aan wedstrijden mee te doen en toeristentochten op IJsland te begeleiden. Hier ko... »