Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Areuh! Ga er even rustig bij liggen en vertel me er alles over... Wie stond er nooit vol ongeloof stil bij het gedrag en het taalgebruik van de heren psychiaters ps... »
Rustig maar! Zullen de psy er ooit in slagen om met succes dolle koeien te behandelen? Moet je met je voet discussiren om hem te kunnen genezen? Bestaat er een psychother... »
Clifton Na zijn schepper Raymond Macherot en JoEl Azara zijn het Turk en Bob de Groot die de Kolonel helpen De lachende dief te ontmaskeren.cliftonstrip »
Matoutou-falaise Clifton heeft opdracht gekregen een agent van de Intelligence Service die geen teken van leven meer geeft op te sporen. Hij vindt hem zieltogend aan de voet ... »
De Spy Uiteraard is het medisch geheim voor ons even heilig als wat in een doorsnee biechtstoel wordt verteld maar n keer per jaar gunt Uitgeverij Dupuis haar lezer... »
De psy Ga er even rustig bij liggen en vertel me er alles over... Wie stond er nooit vol ongeloof stil bij het gedrag en het taalgebruik van de heren psychiaters ps... »