Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Feedbackkaarten De focus van Feedbackkaarten deel 2 ligt op het vragen van adviserende feedback. Het is een op zichzelf staand spel en een vervolg op Feedbackkaarten deel 1,... »
Vraag gewoon feedbackpakket deel 1 Feedback is een cadeau, zeggen ze. Maar soms voelt het als een aframmeling met een strik eromheen. Veel mensen zijn dan ook huiverig voor feedback. Laat staa... »
Blik op jong talent Blik op jong talent helpt jongeren bij het maken van een goede studie- en beroepskeuze. Het laat ze nadenken over vragen als In de zomer wil ik vakantiewerk ... »
Vraag gewoon feedbackpakket deel 2 Feedback is een cadeau, zeggen ze. Maar soms voelt het als een aframmeling met een strik eromheen. Veel mensen zijn dan ook huiverig voor feedback. Laat staa... »
Feedbackkaarten Zonder feedback is leren vrijwel onmogelijk. Want je moet weten wat je anders,<br/>beter kunt doen om te kunnen veranderen. Als je het zo ziet, is feedback e... »
Vraag gewoon feedback Deel 1: Positieve feedbackWeet jij wat anderen in jou waarderen? Daar kom je maar op één manier achter: door feedback te vragen. Veel mensen zijn er huiver... »
Vraag gewoon feedback Deel 2: Adviserende feedbackWeet jij wat jouw verbeterpunten zijn? Daar kom je maar op één manier achter: door feedback te vragen. Veel mensen zijn er huiv... »
Feedbackkaarten Feedback is een cadeautje<br/>Zonder feedback is leren vrijwel onmogelijk. Want je moet weten wat je anders, beter kunt doen om te kunnen veranderen. Als je ... »