Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Nederland valt aan Doel was de Republiek Indonesië te onderwerpen en, vooral, de economische belangen van Nederlandse bedrijven veilig te stellen. De oorlog werd niet voor nie... »
Het Journaal achter de schermen van vijftig jaar televisiegeschiedenis »
Hier is het gebeurd | Duitsland Na hun boek Hier is het gebeurd over 50 Nederlandse oorlogslocaties, hebben fotograaf Rolf Baas en schrijver Ad van Liempt nu Duitsland doorkruist.Ze doen ve... »
Gemmeker Hij was verantwoordelijk voor de deportatie van meer dan tachtigduizend joden vanuit Westerbork naar de vernietigingskampen. Meestal gaf hij persoonlijk, ‘... »
Aan de Maliebaan De Maliebaan, kroonjuweel van Utrecht: een prachtige, brede laan van precies een kilometer lang, met aan beide kanten fraaie herenhuizen en stadspaleizen. He... »
Sportlegendes <i>Sportlegendes</i> is een weergaloze verzameling meeslepende sportverhalen uit een nabij, ver of soms heel ver verleden. In deze bundel zoeken gerenommeerd... »
Sport in de Oorlog In 1928 wonnen ze olympisch goud met de nationale turnploeg. In 1943 waren ze dood. Stella Agsteribbe, Anna Polak, Lea Nordheim, Judikje Simons, Elka de Levi... »
Gemmeker Hij was verantwoordelijk voor de deportatie van meer dan tachtigduizend joden vanuit Westerbork naar de vernietigingskampen. Meestal gaf hij persoonlijk, 'me... »
De oorlog In de laatste maanden van 2009 zat een miljoen Nederlanders negen zondagavonden achtereen voor de televisie omdat ze geen seconde wilden missen van De Oorlog... »