Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Cock en de romance in moord Aanvankelijk lijkt de moord op zuster Georgette een groot mysterie. Wie zou er voordeel bij hebben deze verpleegster, die door iedereen gewaardeerd werd, uit... »
De Cock en het lijk aan de kerkmuur Tegen de muur van de Oude Zuiderkerk ligt het lijk van een zwerver; zo op het eerste gezicht is de man een natuurlijke dood gestorven, maar de dokter ontdekt... »
De Cock en 't wassend kwaad Rechercheur De Cock en zijn collega Vledder krijgen te maken met enkele moorden op zware criminelen en een citaat van Vondel dat met die zaak te maken lijkt ... »
De Cock en de broeders van de haat Het is vrijdag, voorlopig de laatste werkdag van rechercheur De Cock (met ceeooceekaa). Maandag begint zijn vakantie, gedwongen. Zijn commissaris heeft hem v... »
De Cock en de dode harlekijn <p>Rechercheur De Cock krijgt te maken met een dubbele moord in een bekend Amsterdams hotel. De beide slachtoffers zien eruit als macabere harlekijnen⦠De ... »
De Cock en een dodelijke dreiging Tussen Sinterklaas en Kerst loopt De Cock meestal tegen de moeilijkste moordzaken op. Cynisch vraagt hij zich af of het naderen van het Vrede-op-aarde-feest ... »
De Cock en de moord in extase Deel 18 in de serie over de Amsterdamse rechercheur De Cock van bureau Warmoesstraat. De overval op een geldtransportauto en de moord op de chauffeur leveren... »