Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Cock en de moord in de hondsdagen Deel 69 in de Baantjer-serie, ‘De Cock en de moord in de hondsdagen', met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesst... »
De Cock en het lijk aan de kerkmuur Tegen de muur van de Oude Zuiderkerk ligt het lijk van een zwerver; zo op het eerste gezicht is de man een natuurlijke dood gestorven, maar de dokter ontdekt... »
Een licht in de duisternis Als rechercheur Peter van Opperdoes tijdens een slapeloze winternacht een wandeling door de Amsterdamse Jordaan maakt, ontdekt hij op de Elandsgracht een geb... »
Een Rus in de Jordaan <p>Baantjer & De Waal zijn zowel auteur, titel, als personage
in deze spannende en ontroerende detective over een
oudere rechercheur (en zijn veel jongere co... »
De Cock en moord in brons Binnen het eerbiedwaardige Oudheidkundig Genootschap van de Klokbekers heersen middeleeuwse toestanden en heidense gebruiken. De leden weten door hun geslote... »
De Cock en de onsterfelijke dood <p>Op een avond meldt zich aan het politiebureau in de Warmoesstraat een man van middelbare leeftijd bij rechercheur De Cock. Hij loopt mank vanwege de gevol... »
De Cock en de broeders van de haat Het is vrijdag, voorlopig de laatste werkdag van rechercheur De Cock (met ceeooceekaa). Maandag begint zijn vakantie, gedwongen. Zijn commissaris heeft hem v... »