Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rups in de room wat lust een kind? vraagt oom. rups in de room? pad in de wijn? of vla van koe? ben je gek, lacht fien. nee oom, zegt sem. worst met moes!
Een dol verhaal ov... »
De klas van Noor de juf van noor is tof.<br/>zij is lief.<br/>en zij is leuk.<br/>noor is dol op haar.<br/><br/>thuis wil noor ook juf zijn.<br/>met pim, lot en beer<br/>en k... »
Rare vogel, malle meid De papa van Daan heeft <br/>een broek met palmbomen.<br/>Ik vind jouw papa een rare vogel, zegt Loes.<br/>En de mama van Loes draagt oorbellen <br/>met d... »
De kerst van de keizer Ik wil dit jaar een kerst, riep de keizer.<br/>En hij keek nors voor zich uit.<br/>Een kerst die heel heel heel bijzonder is.<br/>En hij slo... »
Steeds een beetje meer weg Anneleen is dol op haar oma. Elke maand spreken ze met hun tweetjes af. En telkens krijgt Anneleen iets van oma mee. Iedere keer geeft oma een beetje meer we... »
Gratis, voor niks Loes krijgt een zwembad.<br/>Met stortbad, plonsbad en bar erbij!<br/>Daar willen Daan en Tuur ook wel eens in.<br/>Ijverig oefenen ze hun zwemslag.<br/>Met ... »
Sim-sa-la-bim / mi-ba-las-mis Op de school van Pom en Sep is er een groot feest voor alle omas en opas. Maar midden in alle drukte, vindt Pom een boek met een toverspreuk Ze zou wel... »