Bibliophile
is currently reading: Een bezijzonder jaar Lori Nelson Spielman
thinks it is: “een schitterend verhaal de laatste wens van haar moeder”
Mijn meest gelezen boek was alleen op de wereld mijn eerste en meest gelezen boek ik denk dat iedereen het wel kent .ik heb zoveel boeken ben geen lid van de bibliotheek ik wil ze allemaal zelf hebben. Geef mooie boeken ook wel weg als kanootje ,maar moet ze zelf eerst wel gelezen hebben .heb geen boek op mijn iPad wil zelf een boek in handen hebben.lees heel veel in de zomer ,in de winter alleen op bed voor ik slapen ga ,minstens een half uur »
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
In deze historische roman kruipt Simonevande Vlugt op overtuigende wijze in de huid vanJacoba van Beieren(1401-1436) Jacoba was haar tijd ver vooruit,stakhaar feministische ideeën niet onder stoelen of banken en koos ook in de liefde niet altijd voor de gemakkelijkste weg.Het lot was Jacoba slecht gezind.Op haar 15 werd ze al weduwe en snel daarna overleed haar vader graaf Willem v1.Zo werd zij gravin van Holland en Zeeland en Henegouwen.Wij leren een vrouw kennen die veel te voorduren krijgt,maar zich daar niet bij neer legt en door het onrecht dat haar word aangedaan juist strijdbaarder word .Het is een heel ander boek dan wij van haar gewend zijn. Maar haar liefde voor het vertellen van een verhaallijn combinatievoetbal haar passie voor geschiedenis maken dat zij ook van historische romans iets geweldig weet te maken .Een echte aanrader
-