8201.Alles over Dhaka Dhaka is een van de dichtstbevolkte steden ter wereld, maar voor de meeste mensen blijft ze een onbekende stad vol geheimen. Dit boek brengt je naar het hart va »
8202.Daoïsme: Dao het Al Dit boek kwam voort uit het gemis aan Nederlandstalige werken die de essentie van de daoïstische (taoïstische) filosofie belichten.Niet geschreven door een ho »
8203.Zijspoor Wat is echt, waargebeurd, verdraaid, of misschien wel bedacht? Is de werkelijkheid soms een nachtmerrie en kunnen dromen werkelijkheid worden? Jeanet laat ons i »
8204.Leonis Een groep vrienden op een dystopische planeet overtreedt de regels en vlucht om aan de consequenties te ontkomen. Op Soria, een planeet die ze hiervoor nog niet »
8205.Honderd dagen zonder jou Dingen lopen vaak toch net iets anders dan je had verwacht. Soms is het maar beter om het leven simpelweg zijn eigen plannetje te laten trekken. Dit ervaart ook »
8206.Buigzaam de dag door Meer dan een miljoen mensen in Nederland hebben last van rugpijn, vaak in de onderrug. Dit boek behandelt negen oefeningen die gericht zijn op het verhelpen van »
8207.Ukkepuk in het Honderd Bomen Bos Ukkepuk, een kwetsbare maar dappere schildpad, zoekt haar weg tussen de bomen. Ze ontmoet veel dieren die met haar meereizen en symbool staan voor haar emoties »
8208.Mijn kamer is van duct tape ‘Mijn kamer is van duct tape’ is Carlo Brouwers’ derde en meest persoonlijke gedichtenbundel waar hij zowel de lichtheid, alsook de zwaarte van het bestaa »
8209.Het mannetje van de maan Gaan jullie mee op ruimtereis? Met een 'vliegmachien' vertrek je van op de aarde door de ruimte. Tussen de planeten ontdek je 'Het mannetje van de maan'. Met ee »
8210.Verhalen van de Elementalisten Wat zou jij doen met een tweede kans? Voor de gewone mens is het een vraag die vaak tot de verbeelding spreekt, maar voor Darryl is het zijn nieuwe realiteit. N »