7071.Dodelijke stijging Voor de Italiaanse kust komt zonder aanwijsbare oorzaak een groep ervaren duikers om het leven. In Zuid-Frankrijk gebeurt precies hetzelfde. De paniek in de dui »
7072.Het kaartenhuis Ik heb nog steeds nachtmerries. Ik heb ze zelfs zo vaak dat ik er inmiddels aan gewend zou moeten zijn. Dat ben ik niet. Niemand raakt ooit echt gewend aan nach »
7076.De mooiste van Emily Dickinson DE MOOISTE VAN EMILY DICKINSON Zij sluit zich op om vrij te zijn. Door de kieren van haar kluizenaarschap valt de wereld heel intens naar binnen. Haar speelveld »
7077.Tunnel naar de vrijheid Op 14 september 1962 slaagden 29 mensen erin van Oost- naar West-Berlijn te vluchten via een tunnel van 170 meter lengte. Het boek beschrijft de politieke en pe »
7078.Mijn Afrika bevat: Ik droomde van Afrika ; Afrikaanse nachten ; Nacht van de leeuwen »