14351.Voor de liefde van mijn zoon Als klein meisje rebelleert de Afghaanse Maryam al tegen het tweederangs bestaan dat haar lot zal zijn als ze eenmaal een volwassen vrouw is. Ze wil liever als »
14352.Lijdensweg Wanneer de welvarende studente Kirsten wakker wordt in het ziekenhuis heeft ze er aanvankelijk geen enkele herinnering aan hoe ze daar terecht is gekomen. Ze bl »
Bloedlanden is een standaardwerk over de onderbelichte geschiedenis van Midden-Europa, een boek dat ons beeld van de verschrikkingen vóór en tijde »
14355.Vrolijk in 3 1/2 maand Doe de dingen anders dan je gewend bent en je leven ziet er meteen leuker uit. Steek een nepsigaret op, stuur een cadeautje naar iemand die je niet kent, leer e »
14357.Brein en branie Twee verhaallijnen draaien om elkaar en vormen zo de bouwstenen van een bijzonder boek. Christine Van Broeckhoven vlecht haar persoonlijke ervaringen samen met »
14358.De dans ontsprongen In het nieuwe jaar zal alles anders worden. Egbert en Angela gaan samen hun droom waarmaken en beginnen een dansschool. Het zijn spannende tijden. Hoe komen ze »
14359.Mr. Peanut David Pepin houdt van zijn vrouw, al dertien jaar. Hoewel hij zich geen leven zonder Alice kan voorstellen, begint hij obsessief over haar dood te fantaseren. M »
14360.ABC van het moderne leven Balkenendisme, Het Hemahormoon en 3D-desilussie. Columniste Aaf Brandt Corstius beschreef deze en andere nieuwe fenomenen in haar columns in nrc.next en de Volk »