14281.De laatste trein naar Istanbul Als Selva, dochter van een van de laatste Ottomaanse pasjas, verliefd wordt op Rafael, een jonge Joodse man, komen hun families in het verweer: de twee gelief »
14282.Ik en mijn mensen Dennis Gaens is een cartograaf. Nauwgezet registreert hij zijn omgeving, de buiten- en de binnenwereld van zichzelf en zijn mensen. Gaens is geworteld in de ska »
14283.Echt eten Ook zonder te weten wat een antioxidant is, heeft de mensheid de afgelopen duizenden jaren prima gegeten. Mensen zijn er over het algemeen ook zonder de hulp va »
14284.Daan Tessa de Loo krijgt van een vriend een hond als kerstcadeau. Het blijkt een vondeling te zijn - zijn angst voor mensen doet het vermoeden rijzen dat hij in zijn »
14285.Axolotl Roadkill De wereld van een losgeslagen jeugd, beschreven door een 17-jarig wonderkindZelden is een literair debuut zo lyrisch ontvangen als Axolotl Roadkill. Helene Hege »
14286.De anderen en ik Het plezier van onverwachte ontmoetingenWe moeten allemaal iets overwinnen om contact met onbekenden te leggen. Toch zijn het juist die nieuwe contacten die ons »
14287.Tony & Susan Een gelukkig getrouwde vrouw, Susan, ontvangt per post een vreemd verzoek: haar ex-echtgenoot, van wie ze ruim twintig jaar niets meer heeft gehoord, smeekt haa »
14288.Via Cappello 23 Genomineerd voor AKO Literatuurprijs en Gouden UilWinnaar Literatuurprijs Gerard WalschapVenetië aan het begin van het derde millennium. Acqua alta, de vloedgo »
14289.Verborgen verleden - Stamboomboek Dit najaar komt Teleac met een nieuw televisieprogramma over de familiegeschiedenis van bekende Nederlanders. In elke uitzending staat een BNer centraal, die »
14290.Ik ben God New York is in de greep van een seriemoordenaar die zich bij uitzondering eens niet lijkt te laten leiden door een zieke geest. Hij kiest zijn slachtoffers niet »