Mali blues
14181. Mali blues
In Mali blues reist Lieve Joris van Senegal via Mauretanië naar Mali, landen die getroffen zijn door droogte, rebellenopstanden en etnische conflicten. Maar de »
Op weg naar de hemel
14183. Op weg naar de hemel
luisterboek. Dahl toont zich met dit luisterboek weer de grootmeester van het korte... »
Diamant
14184. Diamant
Diamant is een fascinerende en goed gedocumenteerde misdaadroman over de diamanthandel en -smokkel. Een clan van illegale opgravers vindt in de Zaïrese provinc »
Schoolpijn
14185. Schoolpijn

‘Met grenzeloze liefde geschreven.’ de Volkskrant

»

Het boek der rusteloosheid
14187. Het boek der rusteloosheid
Boek der rusteloosheid is het dagboek van Bernardo Soares hulpboekhouder in Lissabon. Alles wat hij heeft genoteerd aantekeningen overpeinzingen beschouwingen »
Doodgeverfd
14188. Doodgeverfd
Charles Todd is kunstschilder zijn specialiteit is het schilderen van renpaarden. Als hij op een dag op bezoek gaat bij zijn neef blijkt diens vrouw vermoord. H »
De kwetsuur
14189. De kwetsuur
De schrijfster Helene Lievaert belandt na een merkwaardig verlopen literaire avond in Delft in een vreemd bed en na een gepassioneerde nacht toont haar mysterie »
Het geheime boek van Grazia dei Rossi
14190. Het geheime boek van Grazia dei Rossi
Tegen de achtergrond van de pracht en praal van de Italiaanse Renaissance vertelt Jacqueline Park het verhaal van Grazia dei Rossi, een joodse vrouw wier liefde »
 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, you can only do this when you're logged in. If you're not a member yet, please join us.'); });