Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Roos has reviewed Bloemen op zolder by Virginia Andrews. “Dat is een eeuwigheid geleden dat ik dit boek gelezen heb. Het gevoel dat ik erbij over heb gehouden, is spannend maar wel erg cliché.”»
Roos has reviewed De groene mijl by Stephen King. “Moet eerlijk bekennen dat ik alleen de film heb gezien, maar die heeft me tot tranen geroerd. Ik vermoed dat het boek daarom erg goed moet zijn.”»
Roos has reviewed Stuk by Judith Visser. “Bij auteur staat John Visser, maar dat moet natuurlijk Judith Visser zijn. Het thema pesten in dit boek is zeer actueel. Ik heb de eer gehad het boek te mogen p...”»
Kary has reviewed Tirza by Arnon Grunberg. “Las deze roman vorige maand. Inderdaad vreemd, maar een verhaal dat groot impressie maakt. Auteur opent luikje in hoofd van iets ouder vader, zijn dromen maar v...”»
Roos has reviewed Wat is de Wat by Dave Eggers. “Ja helemaal gelezen. Ik vond het een hele hap. Ben op een gegeven moment voor de rode draad gaan lezen. Ik was minder onder de indruk van het boek dan ik verwac...”»
Roos has reviewed De Da Vinci code by Dan Brown. “De kraker. Met heel erg veel plezier gelezen. Voor mij een herontwaken en thuiskomen. Nav het boek veel gelezen over de aangeroerde onderwerpen en duidelijk is ...”»
Roos has reviewed Het Bernini mysterie by Dan Brown. “Ondanks dat ik de DVC eerst heb gelezen, vind ik deze beter. Dit is voor mij het fijnste boek van Brown. De film er ook van gezien. Op verrassende wijze laat de...”»
Roos has reviewed De paardenfluisteraar by Nicholas Evans. “ja! Mooi boek ook voor niet paardenliefhebbers. Ik als wel paardenliefhebber heb ervan genoten en de research die Evans gedaan heeft is grondig. De methodes die...”»