Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ramona has reviewed Wat spook jij uit? by Sophie Kinsella. “Een leuke chicklit. Als je van de schrijfstijl van Sophie Kinsella houdt is dit echt een aanrader!!!”»
Emmy has reviewed De babymakelaar by Marelle Boersma. “Vol verwachting ben ik aan de Babymakelaar begonnen, en mijn verwachtingen kwamen uit. Een steengoed verhaal, met niet te veel personages waardoor je lekker doo...”»
Anita has reviewed Schone handen by René Appel. “De dwarsliggers bevallen me prima. Het leest lekker en zeker in bed houdt het makkelijk vast. Dit boek 'schone handen' viel me echter tegen. De spanning in het ...”»
Jan has reviewed Adel van de geest by Rob Riemen. “Dit boek heeft mij geïnspireerd om anders na te denken over een aantal alledaagse zaken. Het is geschreven in begrijpelijke taal. De standpunten van bekende fil...”»
Esther has reviewed De vrouw die konijnen baarde by E. Donoghue. “Het idee achter dit boek is goed, maar de uitvoering van Donoghue is minder. Het zou ook aan de vertaling kunnen liggen, maar hoewel de historische informatie g...”»
Jacolien has reviewed Veroordeel me by K. Bond. “Het boek begint met het einde van het verhaal. Anne zit in de gevangenis.
Ze wordt opgehaald voor verhoor door rechercheur Molenaar en Petra Winnen.De openingsv...”»
Gwen has reviewed Haar naam was Sarah by Tatiana de Rosnay. “Wauw, wat een prachtig boek! Na een heleboel boeken te hebben gelezen over de oorlog, is dit boek het eerste dat écht bij me binnenkomt. Een minpuntje vind ik w...”»
Kary has reviewed Anna Karenina by L.N. Tolstoj. “Deze roman van Leo Tolstoj is een klassiek meesterwerk. De Russische schrijver leefde als rijke man op een groot landgoed. Dit weerhield hem er niet van om zich...”»