Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mark has reviewed Schemerogen by Dean R. Koontz. “Dit is mijn favoriete Koontz verhaal. Vlot geschreven, super spannend, sympathieke hoofdpersoon en een fantastische verhaallijn met veel wendingen. De plot is o...”»
Andries has reviewed Tussen don en wolga by Heinrich Gerlach. “Heinrich Gerlach was een van de weinige overlevenden van het Duitse Zesde Leger dat Rusland binnentrok tijdens de Tweede Wereldoorlog. Als frontofficier maakt h...”»
Andries has reviewed Verraden leger by Heinrich Gerlach. “In dit boek vertelt Heinrich Gerlach hoe het hem is vergaan als krijgsgevangene van de Sovjet-Unie na de val van het Duitse Zesde Leger in Stalingrad. ”»
Mark has reviewed Ik omhels je met duizend armen by Ronald Giphart. “Erg goed boek. De prettige schrijfstijl van Ronald Giphart blijft boeien en je aandacht vast houden tijdens de vermakelijke avonturen van hoofdpersoon Giph en z...”»
Andries has reviewed Arts in moskou by Gale. “Waargebeurd verhaal. De Amerikaanse arts Robert Gale is door een bevriende zakenman gevraagd te komen helpen in Rusland na de Tsjernobylramp. Als expert in leuk...”»
Joke has reviewed Madieke van het rode huis by Astrid Lindgren. “In dit boek zit zoveel meer dan een gewoon verhaal! Madieke en haar zus Liesbeth groeien op in een idyllische omgeving, maar krijgen van heel dichtbij te maken ...”»
Wijnand has reviewed Heksenmaan by Tisa Pescar. “En weer een voltreffer van Tisa Pescar. Het lijkt weer wat rustiger te zijn geworden in de Hoeve, ergens in Frankrijk, waar de groep vrienden uit de eerste twee...”»
Andries has reviewed Rework by David Heinemeier Hansson & Jason Fried. “Niet echt een boek, maar een verzameling essays van werknemers van 37signals en anderen. Sommige zijn open deuren, anderen schijnen een nieuw licht op een besta...”»