Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Camiel has reviewed De weduwnaar - gesigneerde editie by Kluun. “Op zicht vond ik dit ook weer een heerlijk boek. Het verhaal kan niet tippen aan KEVBDD, vooral wat ontroering betreft. Maar het was zeker interessant om te lez...”»
Mark has reviewed Giph by Ronald Giphart. “Geweldig boek over één van mijn favoriete hoofdpersonen; Giph, die me tijdens het lezen meermalen hardop heeft laten lachen. Het blijft een feest om de soms abs...”»
Mark has reviewed Het Juvenalis dilemma by Dan Brown. “Spannende techno thriller die me op een begrijpelijke en interessante manier inwijd in de algoritme wereld van beveiligingscodes. Het eerste boek van Dan Brown ...”»
Emmy has reviewed De onvolmaakten by T. Rachman. “Een bijzonder boek, ik kon het moeilijk wegleggen maar echt ontzettend boeiend vond ik het niet. De losse verhaaltjes over de medewerkers van de krant zijn leuk...”»
Jose has reviewed Sisi's winterlied by L. Zandberg. “intrigerende roman over het leven van keizerin Sisi. Wat zo mooi begon als een sprookjeshuwelijk blijkt al snel een strak corset te zijn waarin de moeder van Fr...”»
Des has reviewed Kruistocht in spijkerbroek display by Thea Beckman. “Ontzettend mooi boek het was dat ik niet zoveel tijd had maar elk beetje tijd werd gebruikt om het boek verder te lezen. Ook tot in de late uurtjes ook al was h...”»
Des has reviewed Afblijven by Carry Slee & Maria Peters. “Erg leuk en erg meeslepend boek, het boek is op zijn hoogtepunt ook zelfs zo meeslepend dat je daadwerkelijk zit van arggh waarom doet ze dat nu weer ziet ze da...”»
Cynthia has reviewed De laatste koning van Schotland by G. Foden. “Ik vond het begin best saai, maar als Garrigan bij Idi Amin komt te werken, wordt het wel wat boeiender. Het laatste deel van zijn ontsnapping vond ik ongeloofw...”»
Sonja has reviewed Tijgerlelie by Anne Swartjes & Danique Gimbrère. “Carter Johnson is een hele populaire jongen totdat de mooie maar wereldvreemde Lily Jones nieuw bij hem in de klas komt.
Eerst is hij bang dat zij misschien po...”»