Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Andries has reviewed De afstammeling by Almar Otten. “De Afstammeling door Almar Otten wordt op de kaft in een quote geprezen als de Da Vinci Code aan de IJssel. Nu ik beide boeken uit heb, moet ik zeggen dat ik me...”»
Marian has reviewed Verboden & Verbannen by James Clemens. “Als je van fantasy houd is dit een aanrader. Op onnavolgbare wijze verhaalt james clement in deze cyclus in vijf delen van de avonturen van een jonge vrouw in h...”»
Marian has reviewed Hou je mond! by Sophie Kinsella. “Ik vind het een boek om je bij te ontspannen, leest heel makkelijk en het verhaal vraagt om een glimlach.”»
Marian has reviewed Alleen op de wereld by Hector Malot. “ik vind dit boek een heuse klassieker. Goed te lezen, spannend, maar mijn dochters zouden het beslist aan de kant leggen vandaar drie sterren.”»
justine has reviewed Verdwenen, maar niet vergeten by Philip Margolin. “Verdwenen, maar niet vergeten van Margolin is uit. En wat een goed boek zeg. Je leeft helemaal mee, krijgt bijna meelij met de dader, maar als je dan leest wat ...”»
Ineke has reviewed Ik buig mee met de wind by D. Affonco. “Het was een zeer indrukwekkend boek, je moest het soms even wegleggen. Wat kan een mens een overlevensdrang hebben, bewonderenswaardig.”»
Rowena has reviewed Vals akkoord by Meg Gardiner. “Een super spannende thriller die vol zit met complet theorieën.
Zeker een aanrader om te gaan lezen.
”»
toorntje has reviewed Ik ben nummer Vier by Pittacus Lore. “Een hele goed boek vol spanning en sensatie maar ook veel liefde,dus eigenlijk van alles was.
Ik ben dit gaan lezen omdat er gezegt word dat het voor de twillig...”»