Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ellen has reviewed Schijnoffer by Arne Dahl. “Schijnoffer is een boek waar ik niet onmiddellijk helemaal in zat. Er worden met name in het begin nogal wat personages opgevoerd in verschillende politieonderz...”»
Ageeth has reviewed Het donkerste uur by Mary Higgins Clark. “Was een aardig tussendoortje wat lekker weglas. Een beetje bouquetreeks-achtig geschreven waarvan je het plot al mijlenver ziet aankomen. Hoe dan ook ik heb me ...”»
toorntje has reviewed Een hoopvolle toekomst by Karen Kingsbury. “Eigenlijk wil ik hier het liefst neerzetten 10 x prachtig,want wat was het mooi.
De personages zijn zo echt neergezet dat je ze niet meer loslaat.
Wat achteraf ...”»
Joke has reviewed De bibliotheek van onvervulde dromen by P. Manseau. “Mooi verteld verhaal over een vertaler van het levensverhaal van een oude Joods dichter, die vanuit Rusland, via Odessa naar Amerika vertrok en zijn levenlang n...”»
Petra has reviewed Nouveau Riche by Daisy Goodwin. “Heerlijk boek om tussen de dikke pillen door te lezen. Goede verhalen, vlot leesbaar op het laatste (korte) verhaaltje na, die vond ik wat minder. Voor mij een ...”»
Esther has reviewed De wereld volgens Garp by John Irving. “De wereld volgens Garp is aangrijpend en grappig tergelijk. Het geeft een interessant tijdsbeeld van de jaren zeventig en de personages zijn heel geloofwaardig....”»
Ageeth has reviewed Zoenoffer by Karin Slaughter. “Afentoe een beetje over de top maar dessalniettemin leest ook dit boek weer als een trein! Ik ben fan !”»
sirog has reviewed De facebookmoorden by Bart Debbaut. “Het is een actueel thema, wat het is facebook al wat de klok slaat, en toch ook een machtig iets.
Het is een goed geschreven thriller die vlot leest, met een ...”»