Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
justine has reviewed Het Stonehenge ritueel by Sam Christer. “Het stonehenge ritueel van Sam Christer is uit, en wat een geweldig goed boek zeg. Zoveel spanning en gruwelijkheden die over je heen worden gegoten, dan wil je...”»
Onno has reviewed Congo by Redmond O'Hanlon. “Een deel van de geschiedenis van Congo heb ik als puber intens meebeleeft: de periode waarin Patrice Loemoemba premier werd,vermoord werd en Moboetoe de macht k...”»
Onno has reviewed Kluis 21 by A. Roslund & B. Hellstrom. “Kluis 21 is zowel spannend als interessant; een verhaal rond medogeloze vrouwenhandelaars en politiemensen die voor dilemma's komen te staan.”»
sirog has reviewed Betoverende stad by Han Suyin & Marjory Gordon. “In een dorpje vlakbij Lausanne wonen een helderziende vrouw die voor een heks wordt aangezien en haar man die mechanische poppen vervaardigt. Ze komen om als hu...”»
Joke has reviewed Als je de stad binnenrijdt by Rob Waumans. “Je hoopt toch echt niet dat er parkeerwachters zijn zoals dit hoofdpersonage , wel vermakelijk en heel makkelijk weg te lezen”»
Joke has reviewed De volmaaktheid van het tijdelijke by Gianrico Carofiglio. “Ik verwachtte een thriller, maar dat had ik dus niet moeten doen. Het een is een breedsprakerig verhaal van een advokaat die detectieve speelt maar vooral over ...”»
Wijnand has reviewed Mijn dochter zit op voetbal by Marcel Goedhart. “De schrijver van dit boek(je) ziet zijn droom in duigen vallen als hij twee dochtertjes krijgt.
Niet dat hij daar niet blij mee is. Maar voetbal kan hij wel op ...”»
Femke has reviewed 1953 by Rik Launspach. “1953 is een boek wat geschreven is door Rik Launspach, hij is normaal acteur en dit kun je enigzins merken aan de stijl van dit geschreven boek, het wordt als e...”»
Femke has reviewed Moederkruid & Dochter van Eva by Carry Slee. “Ik ben nu een echte boekenwurm, menig boeken heb ik gelezen. En dit is vroeger allemaal begonnen met de boeken van Carry Slee, al haar boeken verslond ik en na ...”»