Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Joke has reviewed Predikant by Camilla Läckberg. “Op aanraden van een vriendin ben ik dit boek gaan lezen. Eigenlijk wilde ik beginnen met de IJsprinses, maar die was al uitgeleend. Wat een fijn boek om te leze...”»
Grevko has reviewed Oorlog en Vrede by L. N Tolstoj. “Wel ik ben eraan begonnen, aan Oorlog en Vrede, Guerre et Paix, in het Frans. Vooral "épais" (dik) als je eraan begint. Maar ik moet zeggen, ik ben aangenaam ...”»
toorntje has reviewed Laat mij niet los by Karen Kingsbury. “Weer een geweldig boek van Karen Kingsbury,en al haar boeken zijn zo levensecht ook deze keer weer.
Tijden het lezen had ik wel zoiets van ik heb hier ooit een ...”»
Astrid has reviewed Gevallen by Z. Brabcova. “Gevallen is weer een schiterend boek van Karen Slaughter die je in één adem uitleest! Zij weet de karakters in haar boeken zo goed uit te diepen dat ze heel her...”»
sirog has reviewed Het familieportret by Jenna Blum. “Ik vond het interessant om eens een boek te lezen van de WOII vanuit het uitgangspunt van de Duitsers en niet van de Joden. Het is een goed boek om te lezen, ma...”»
George has reviewed De vanger in het graan by J.D. Salinger. “Een briljante roman over een onvolwassene vechtend met volwassenheid. Salinger vertelt dit rauwe verhaal in de ik-vorm. Holden Caulfield filosofeert in eigen te...”»
justine has reviewed Gideons wraak by Child & Preston. “Uitgelezen: Gideons Wraak van Preston & Child, en ik heb er van genoten. Een heel andere kant van dit schrijversduo. In de pendergast boeken gaat alles weloverw...”»
toorntje has reviewed Hartenkreet by Deborah Raney. “Een heerlijk boek wat op je gevoel werkt en je niet meer loslaat.
Al weet je wel hoe dit boek gaat eindigen verveeld het niet en brengt het toch nog de nodige s...”»
Ineke has reviewed Luchtcowboy by Corine Nijenhuis. “Luchtcowboy is een heerlijk boek om te lezen. Het gaat over Cees die altijd op zoek is naar avontuur en op het randje leeft. Hij komt terecht in de handel, luch...”»