Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Thera has reviewed Confessions of a shopaholic omnibus by Sophie Kinsella. “Dit boek was mijn eerste kennismaking met het genre chiklit. Een genre waar ik in de bibliotheek altijd met een grote boog om heen was gelopen. Ik heb de boeken...”»
Moony has reviewed Inside Out by Maria V. Snyder. “Het eerste boek van de verjaardagsboekenstapel en het is gelijk een ongelofelijk goed boek! Het heeft de status van lievelingsboek gekregen. Het is ontzettend s...”»
toorntje has reviewed Rose by Hywel John, Ineke Kraijo & Ingrid Fredriksson. “Je verwacht dat een tweede deel nooit zo goed kan zijn als het eerste,maar niets is minder waar deze is weer net zo mooi.
Het grootste deel van het verhaal spee...”»
Mieke Piersma: Ben hem nu aan het lezen! Prachtig boek!
Andries has reviewed The Elephant Whisperer by Graham Spence & Lawrence Anthony. “Dit is echt een geweldig boek. Het gaat over een man die een wildreservaat heeft in Afrika en een kudde onhandelbare olifanten aangeboden krijgt. Vervolgens gaa...”»
Amna has reviewed Secret Scouts en de verloren Leonardo by Kind Kind. “Goed boek. Een boek voor jeugdigen, maar zeker niet kinderachtig, dus ook geschikt voor volwassenen. Vlot en goed leesbaar geschreven, maar ook spannend. Een bo...”»
Amna has reviewed Secret Scouts en de verloren Leonardo by Kind Kind. “Goed boek. Een boek voor jeugdigen, maar zeker niet kinderachtig, dus ook geschikt voor volwassenen. Vlot en goed leesbaar geschreven, maar ook spannend. Een bo...”»