Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
waterhouse has reviewed De vroedvrouw van Venetië by Roberta Rich. “De vroedvrouw van Venetië is een opvallend goed debuut. Door de twee verhaallijnen die door elkaar heen lopen en aan het einde samenkomen zitten er veel cliffha...”»
Jolanda has reviewed In tweestrijd by Jenna Blum. “Ik had verwacht dat het een boek zou zijn zoals het Familieportret. Niets is minder waar. Karena (een van een tweeling) krijgt na 20 jaar een telefoontje dat ha...”»
Jan has reviewed Reza en Ami by Inez Groenendal. “Ik heb de drukproef mogen lezen. Het is een goed kinderboek waarin het moeilijke onderwerp 'pesten op school' aan de orde komt en dankzij de vriendschap tussen ...”»
Jan has reviewed 1863 by Rietje Doeven. “Een rijkelijk geïllustreerd boekje - prachtig uitgevoerd - met een bewerkt autobiografisch manuscript wat een inkijkje geeft in het leven in een dorpje (Halfweg...”»
Miriam has reviewed De dode van Domburg by V. Hartman. “Het kan ook aan mij liggen maar ik werd er toch niet echt door gepakt (misschien een te drukke tijd) . Ik heb het dan ook niet helemaal uitgelezen, omdat ik dri...”»
ger has reviewed Oorlogswinter by Jan Terlouw. “heel goed boek over de oorlog echt goed te lezen met goede inhoud hoor ,ik geef het een 9.groetjes ger menten”»
toorntje has reviewed Het victoriaanse huis by John Boyne. “Weer eens wat anders dan een gewone roman,heerlijk griezelig in een huis waar het volop spookt.
Laat Eliza zich wegjagen of vecht ze terug?
Lees het en huiver z...”»
Moony has reviewed Licht by Michael Grant. “Tijd om het eindspel te spelen! Daar begint het slotdeel van Gone mee (en ik heb hier ontzettend naar uitgekeken – wat verrassend). De cover vind ik erg mooi, h...”»
Moony has reviewed Wat een beestenboel! by Alice Pantermüller & Daniela Kohl. “Ik dacht, laat ik eens een gokje wagen en meedoen aan een leespanel. En tot mijn grote verrassing werd ik uitgekozen om het kinderboek ‘Het knotsgekke leven van...”»