Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
toorntje has reviewed De bed & breakfast in Rose Harbor by Debbie Macomber. “Een lekker boek voor tussen door,je leest het dan ook in een ruk uit,weinig diepgang dat had voor mij iets meer gemogen.
Toch heb ik er van genoten en ga zeker ...”»
toorntje has reviewed Spoorloos by Deborah Raney. “Ik had me erg verheugd op dit boek,daarom is het mij denk tegengevallen omdat ik er erg veel van verwachte.
Maar helaas vond ik dat er maar weinig in gebeurde i...”»
Diane has reviewed De gestolen kinderen by Gerardo Soto Y. Koelemeijer. “Dit is een verhaal dat je als adoptiemoeder niet wilt lezen en waarvan je vooral hoopt dat het niet het verhaal van jouw kind zal zijn. Het kwam zo dichtbij! Ei...”»
Iris has reviewed Wonderkat by Gwen Cooper. “Wat ga je veel van dit wonderkatje houden, als je dit boek leest.
Een boek voor de ware kattenliefhebber!”»
Iris has reviewed Wie wind zaait by Nele Neuhaus. “Het nieuwe boek van Nele Neuhaus is weer erg spannend en heel goed geschreven, ik heb het in één ruk uitgelezen. Een aanrader!”»
Marijke has reviewed De onwetende by Lisa Jackson. “Heb getwijfeld 3 of 4 sterrenvoor dit boek....uiteindelijk3 sterren gegeven niet omdat het geen goed boek is maar ik vind de andere boeken van lisa jacksontoch...”»
Ingrid has reviewed Een roos in de woestijn by Marte Jongbloed. “Vlotgeschreven roman over een jonge vrouw die de droom van haar boezemvriendin wil waarmaken in het rumoerige Jemen. De verwikkelingen en de doorzetting maken h...”»
toorntje has reviewed Een plek in de zon by Robyn Carr. “Ja ik mag oprecht zeggen dat ik verslaafd ben aan deze geweldige serie van Robyn Carr.
Ieder deel is weer genieten ,dit is deel 11 en weer een geweldige bevall...”»