Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Marijke has reviewed De onwetende by Lisa Jackson. “Heb getwijfeld 3 of 4 sterrenvoor dit boek....uiteindelijk3 sterren gegeven niet omdat het geen goed boek is maar ik vind de andere boeken van lisa jacksontoch...”»
Ingrid has reviewed Een roos in de woestijn by Marte Jongbloed. “Vlotgeschreven roman over een jonge vrouw die de droom van haar boezemvriendin wil waarmaken in het rumoerige Jemen. De verwikkelingen en de doorzetting maken h...”»
toorntje has reviewed Een plek in de zon by Robyn Carr. “Ja ik mag oprecht zeggen dat ik verslaafd ben aan deze geweldige serie van Robyn Carr.
Ieder deel is weer genieten ,dit is deel 11 en weer een geweldige bevall...”»
GUY has reviewed Codenaam Verity by Elizabeth Wein. “Een Young Adult fictieboek lees ik wel eens graag, dus heb ik me met volle overgave op Codenaam Verity gestort. Elizabeth Wein vertelt het verhaal van de Schots...”»
toorntje has reviewed Stormgevaar by Elizabeth George. “Tot de helft van het boek waren het voor mij drie sterren,zeker omdat ik moest wennen aan de schrijfstijl van de gefluisterde woorden.
Maar dit wende en al gauw...”»
Gusta has reviewed Rust in de ren by Elle Van Lieshout & Erik van Os. “Bek is ideaal om het aspect "drukte" bij hoogsensitiviteit uit te leggen aan kinderen einde kleuterschool.
Prachtige tekeningen. Grappig verhaal. ”»