Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Cindy has reviewed Hoe duur was de suiker by C. MacLeod. “Mooi, aangrijpend en op bepaalde momenten onbegrijpelijk voor ons op dit moment. Zeker een aanrader !”»
minie has reviewed De zucht van de Moor by Marjet Maks. “Het is een heel mooi boek om te lezen en het speelt zich af in het heden en verleden van Andalusie.
Sanne en Hessel gaan op vakantie naar Spanje en dan lees je ...”»
Linda has reviewed Winterberg by Suzanne Vermeer. “Het eerste hoofdstuk begint al super spannend met een moord. Drie nichtjes (Isa, Lieke en Sophie) worden na het overlijden van tante Eva verzocht om naar Winter...”»
Moony has reviewed Naar Danderzij en terug by Anna Kendall. “Dit boek heb ik voor mijn verjaardag gekregen dus het was een streven om het ook tijdig voor mijn volgende verjaardag te lezen. Je moet ergens beginnen om de al...”»
Moony has reviewed Matched by A. Condie. “Dit boek had ik voor kerst gevraagd en heb het tot mijn vreugde ook gekregen! Ik kon dan ook niet wachten om in deze Nederlandse dystopia te beginnen. Het stond...”»
Moony has reviewed Out of Reach by Carrie Arcos. “Lang ben ik nogal huiverig geweest voor romans, op de een of andere manier leken die boeken me klef en vol met drama. En hoewel ze dat ook wel een beetje zijn, ...”»
toorntje has reviewed Prachtige rampspoed by Jamie Mcguire. “Een boek wat erg hoog scoort en dat het zeker waard is om te lezen.
Ik vind het meer een boek voor de jeugd en toch kon ik me er goed in vinden,vroeger zou ik h...”»
toorntje has reviewed Op weg naar jou by Emily Giffin. “Ik verwachte dat ik in een chicklit belande toen ik dit boek ging lezen,maar dat was helemaal niet zo,het was een prachtige roman.
Een roman die ook zeer zeker ...”»