Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Anja has reviewed Zestig dagen by Gillian King. “Wat een verfrissend boek in zijn genre! Ik hou best van chicklit, maar het ligt er vaak zo dik bovenop. Dan zijn de personages, de situaties en alles er omheen ...”»
Bob has reviewed Godenslaap by Erwin Mortier. “Een van de beste romans ooit van een Vlaams schrijver. Vraagt concentratie van de lezer. In ruil krijgt hij daarvoor een meesterwerk.”»
Anja has reviewed De hartsvriendin by Heleen van Royen. “Yvonne de Graaf, een grijze muis, naïeve huisvrouw met overgewicht, getrouwd, moeder van twee tieners, vrijwilligster bij de vogelopvang en met één hartsvriendi...”»
Ineke has reviewed Adem by Jaap Lodewijks. “Een bijzonder boek door een vader geschreven over zijn zoon. Van wie hij houdt, maar soms ook niet. Zijn zoon is psychisch ziek, kan niet meer voor zichzelf zor...”»
Anja has reviewed Het vergeten gezicht by Elle van Rijn. “Ik ken Elle van Rijn alleen als actrice, maar had nog nooit eerder een boek van haar gelezen. Gelukkig is het nooit te laat om een ‘nieuwe’ schrijver te ontdekk...”»
Anja has reviewed De rode kamer by Nicci French. “Inmiddels heb ik de boeken van Nicci French allemaal al gelezen. En herlezen, want het blijft een genot. Heerlijk hoe mijn favoriete schrijversduo hun verhalen ...”»