Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Carola has reviewed Paradijsoffer by Kristina Ohlsson. “Van begin tot het eind in spanning zitten lezen. Lukt het team om de vliegtuigkaping te laten eindigen zonder dat er doden vallen... de uren tikken weg in het b...”»
Carola has reviewed Ongewenst by Kristina Ohlsson. “Het eerste boek wat ik las van deze schrijfster. Tragisch verhaal maar een prachtig debuut van deze auteur.”»
Mineke has reviewed BV Nederland in de mist by Mineke Nijman. “Een recensie van je eigen boek weergeven is niet echt objectief. Volgens de lezers is het wel een aanrader met veel geslaagde humor, origineel en vooral voor d...”»
Gusta has reviewed De gebalanceerde leider by Michele Mees. “Dit boek is een must voor iedereen (die inspraak heeft) in personeelsbeleid. Zeer toegankelijk, zeer veel herkenning, zeer mooie en logische visie.”»
toorntje has reviewed Een gevaarlijk verlangen by Samantha Young. “Wat een heerlijke serie is dit toch van Samantha,je zit meteen in het verhaal en het is niet alleen erotisch maar ook heeft het een goed verhaal met wat diepgan...”»
Florence has reviewed When I was young by Bert Plomp. “Een mooi, soms ontroerend en vaak ook hilarisch verslag over opgroeien in Nederland in de jaren 50-60 in een gezin waarin de Here een centrale plek inneemt voor...”»
CSP has reviewed When I was young by Bert Plomp. “In zijn eerste verhalenbundel "When I was Young " schetst Bert Plomp op zijn "eigen-wijze" en originele manier zijn levensverhaal.
Nel has reviewed Rendez-vous by Esther Verhoef. “Geweldig boek een aanrader voor iedereen die van Frankrijk houd mijn man leest nooit maar dit heeft hij zelfs gelezen!!”»