Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Greet has reviewed Piep zoekt zichzelf by Eva Louise Bakker. “De cover van het boek straalt door zijn eenvoud in kleur en tekening een harmonie uit die rust brengt. Het kuikentje ziet er zo lief uit, hij stapt richting de ...”»
Laura has reviewed De selectie by Kiera Cass. “De Selectie van Kiera Cass is het eerste deel in The Selection Trilogy. Ik ben aan dit boek begonnen en vond het meteen een super leuk boek, het is vanuit de ik...”»
toorntje has reviewed Verdronken in jou by Ciara Geraghty & Vitataal. “Deze beschrijving beloofd erg veel, maar eerlijk gezegd had ik het anders verwacht. Het verhaal is eigenlijk erg goed maar ik vond het zodra ik het boek instap...”»
connyfleur has reviewed Doortrapt! by Joost Oost Lievense. “Verbazingwekkend! Normaal doe ik er redelijk lang over om een boek uit te lezen. Bij deze thriller had ik slechts 3 1/2 dag nodig. Prettige schrijfstijl, korte ...”»
Shadira has reviewed Cruciale keuzes by Hillary Rodham Clinton. “Hillary Clinton memoreert in het eerste hoofdstuk van haar boek Cruciale keuzes hoe ze als studente aan het gerenommeerde Wellesley College bemoedigend werd toe...”»
Liesbeth has reviewed Gevangen by Stephen King. “Alweer een boeiende King, knap geschreven met dezelfde gebeurtenis weergegeven vanuit verschillende perspectieven. Intrigerend plot, oorzaak van de 'Koepel' en ...”»
Tazzy has reviewed Het examen by Joelle Charbonneau. “Boek 3 van de trilogie…….
Malencia Vale is een student, ze heeft het grootste vakkenpakket gekregen. Ze weet dat er mensen zijn die hopen dat ze gaat falen. Toc...”»
loopbaan has reviewed Doortrapt! by Joost Oost Lievense. “Fenomenale thriller!
Het boek hield ons in de greep van het begin tot eind. Leest heel erg makkelijk. Wij konden het ook echt niet wegleggen. Een echte aanrader...”»